02. Krzysztof Cieciuch - Dziewczyny bardzo gorące -mp3

Teledyski
Disco Polo





02. Krzysztof Cieciuch - Dziewczyny bardzo gorące -mp3



Odsłon: 57639 | Ocena: 164 | Czas: 3m 56s |


Szukaj




Dyskusja:


02. Krzysztof Cieciuch - Dziewczyny bardzo gorące -mp3 Kawałek niewiarygodnie dobry. Zasługuje na lekki remix i drugie życie. Absolutnie.
Miod na moje serce
Gadali, że niby do Boysów miałby wrócić. Dla mnie to on niestety kilka razy brał od innych, robił polskie wersje. Był z rozmowach w toku, to Millerowi ręki nie chciał podać. Wystarczy zobaczyć co Boys nagrywał po odejściu Cieciucha. On chciał stare disco\dance grać, Marcin chciał iśc z duchem czasu. Sam pamiętam jak Szalona była promowana. Nie ich tekst, muzyka wzięta z Where do you go No Mercy. A potem to i boysbandy USA Marcin kopiował, grał agresywne dance. Być może na tym lepiej wyszedł, lecz wolę czasu Łobuza czy Kochana uwierz mi. Cieciuch pewnie zniknął jak był kryzys w disco polo. I pewnie potem zabrakło pomysłu.
klasyk
może jescze kiedys zoabczymy krzysia oby wrocil do grania ostatni ich utwor to byl cnotka
wie ktos może co sie stalo z Krzysztofem cieciuchem ??czemu tak szybko znikl z disco polo?Wiem jedno ze gdyby w dzisiejszych czasach powrocil by byl tym artysta disco polo z wyzszej półki,Niewiem jak wy ale ja mam wciaz nadzieje ze powroci do grania i pokaze tym dzisiejszym pseudo artysto discopolo jak sie robi prawdziwa sztuke
Szkoda ze tylko zawsze plejbek był a bit dobry nie powiem, pamiętam to jak dziś, 1999rok....
Extra jeeeaaahhh!!!
dokladnie przebuj bardzo stary;)
przezajebiste :)
Dobra nuta :D Jak bylem gowniarzem to ogladalem disco polo i mi sie to podobalo :D Btw. podklad z "Bailando" Loony :D