2MAGIC - Rysa na szkle (2017 Official Video)

Teledyski
Disco Polo

2MAGIC - Rysa na szkle (2017 Official Video)Odsłon: 388253 | Ocena: 2034 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


2MAGIC - Rysa na szkle (2017 Official Video) Eeee... Skąd tu aż tyle hejtu? Piosenka spoko, nie widzę nigdzie powodu aż tak wielkiego zamieszania
Dno i 2 metry mułu
Jak można... to jest profanacja...
Fajnie fajnie✌
Są pewne świętości, których discopolowcy nie powinni się tykać - ten chuj Stachursky totalnie zjebał "różanoeuropejski" Jedwab, Miller śpiewał hity Lady punk, lombardu i Budki Suflera, jakaś inna formacja tego nurtu wzięła się za "Zostawcie Titanica"... jeszcze trochę, a ten burak Świerzyński weźmie się za Edzię Bartosiewicz albo Perfect!!! 🤬😖🤢 Żaden szanujący się rockman nie skoweruje oficjalnie "Jesteś szalona" czy "Ona tańczy dla mnie", bo to byłaby wielka ujma dla niego... 😕!
odpowiednim byłoby pierdolnąć się w czoło przed przystąpieniem do "prac" przy utworze - żałuję, że usłyszałem :(
😃😊😋😄😁😜😍😘😆😝😂😉😚😎😛😅😱😭😵😏😏😬😨😠😍😘😁😂😵😋😎😎😁😍😍😜😜😍😜😜😁😄😋😊😃😆😂😛😘😠😨😏😱😱😁😉
Ma ktoś lepszy glos pomysł na cover proszę bardzo droga wolna tylko co odwagi brak czy kasy czy może tego i tego noi jeszcze głosu:):) słuchamy nie oceniamy Pozdrowienia:)
Na szkle eeee... Ale wiocha 😱
Super że Urszula się zgodziła no Bayer!!!
To jakas parodia muzyki.
Jak tak można. I Ula w tym. Straszne.
Mi tam sie podoba ! :D
Ona nie umie śpiewać 👎
Cover jakiegokolwiek utworu stanowi wyzwaniem i swoistym ryzykiem dla podejmujących się przeróbki. Zawsze znajdą się przeciwnicy i zwolennicy takich produkcji. W pełni rozumiem tych którzy skrytykowali Was, gdyż są utwory naszych rodzimych wykonawców jak i zagranicznych, które w oryginale są ponad czasowe. Jak dla mnie, chociaż jestem starej daty, takie produkcje mnie nie zrażają. Dobra muzyka i dobry wokal. Miła odskocznia od codziennej nudy w komercyjnych rozgłośniach radiowych, gdzie od ponad 20 lat non stop hebluje się te same utwory. Jestem jak najbardziej na tak.
Szacunek dla Urszuli że zgodziła się wystąpić w teledysku :) wyszło fajnie :)
Wersja rockowa bardziej za mną przemawia....Urszula nie do przebicia....
Do dupy wykonanie i wszystko! Urszula zgadzając sie na to zdziadziała
nie liczac kawałka " w miare" dobrego tylka nic wiecej...
bardzo energiczna nuta, taka powinna być muzyka!!! chociaż słyszałam ją z 3 razy i to parę miesięcy temu, nadal mi często chodzi po głowie :D