3/ ŚWIAT NIE WIERZY ŁZOM - 1995r.[Teledysk - OFFICIAL Film] - Janusz Laskowski ...Białys

Teledyski
Disco Polo

3/ ŚWIAT NIE WIERZY ŁZOM - 1995r.[Teledysk - OFFICIAL Film] - Janusz Laskowski ...BiałysOdsłon: 4320772 | Ocena: 9431 | Czas: 5m 4s |


Szukaj
Dyskusja:


3/ ŚWIAT NIE WIERZY ŁZOM - 1995r.[Teledysk - OFFICIAL Film] - Janusz Laskowski ...Białys Czy ktoś może wie gdzie był kręcony teledysk?
PRZEPIĘKNA PIOSENKA słucham pana piosenek od 45 lat
Bylam nastolatka, kiedy Laskowski wszedl do naszych domow. Spiewalismy wszyscy- nucilo sie zaraz pojednorazowym uslyszeniu . Proste slowa, o normalnosc, milosci, rozstaniach i tesknotach. Dzisiaj mamy inna muzyke, swietnie zaaranzowana, nawet glosy piosenkarzy sa oscylowane- ale jakies nadmuchane. Sztucznosc. Oprawy baletowe, swiatla i inne akcesoria, ktore oddalaja a nie przyblizaja. Lubilam go sluchac 30 lat temu i dzisiaj. Ponadczasowy.
Rocznik 1959-to zawsze bylo,jest i bedzie piekne!!!!!Cala prawda o zyciu!!!
Panie Januszu duże brawa!!!!Wspaniała piosenka !!!!
Wspaniała piosenka,,,moje dzieciństwo,wspaniałe czasy!!
💕💖
Panie Januszu jak można Pana posłuchać na żywo. Ja z Podkarpacia rocznik 87 wychowany na Pana piosenkach. Utwory są ponadczasowe to widać w komentarzach, obecna muzyka bardzo medialna za rok... nikt nie pamięta... a Pan żyje w naszych uszach już tyle lat... pozdrawiam
Cyganskie rytmy...ladne.
Lza sie kreci w oku.To co przeminelo bylo cudowne.W sercu zawsze Jest zywe.
pamiętam ten utwór z dzieciństwa głównie z podróży Polonezem lub Maluchem
pamiętam ten utwór z dzieciństwa głównie z podróży Polonezem lub Maluchem
pamiętam dokładnie 1995 i ten teledysk. Miałem 12 lat, leżalem kilka miesiecy w szpitalu w Głogowie....Ledwo co przeżyłem, okropny szpital, zniszczyli mnie tam....pamiętam jak karetką mnie zabrali z Głogowa do Wrocławia - same pielęgniarki powiedziały mojej mamie, żeby mnie zabrała szybko z tego szpitala. We wrocławiu odrazu operacja.Jeszcze dzień i po mnie, tak powiedzieli.A w Głogowie,,,w tej mordowni szpitalnej,,,,dla ordynatora byłem "zdrowy jak ryba"....taaa, a płuco zapadnięte i zrośnięte od dwóch miesięcy, zaropiałe....Szkoda, że go do sądu rodzice nie podali, ale to inne czasy były
Pozycja obowiązkowa na każdym weselu! :) Pozdrawiamy https://www.gdziewesele.pl/oprawa/zespol-dj :)
Moja muzyka
jestem polnoce franci,lat slucham tylko stare piosenki po polsku a nie angelski jak radiapolskie !bylem polsce nie dalego krakowa molanuczka to ma 12lat sluchatylko angelski ,ja zadzilem cd,do ,stare piosenki to prosila tate ze cze angelskie ja dali moje piosenki az do domu!ja tu polonia harmonia organizuje obiad i polke grupe gralom tojest tak ludzie tanczulom dobre humori ija nawet to daleko ide!
złoty sikor na wsi robił robote
To jest klasyka
lata 90 - Polska po komunie wciąż w zatęchłym i wsteczniczym katolicyźmie tonie jak była nędza tak jest - jedynie asfalt wymienili i chodniki przy drogach - stagnacja w tym kraju jest nieprawdopodobna - ten kraj jest owiany jakąś klątwą - śmiem twierdzić że winny temu jest ten trup na krzyżu którego co tydzień polakatolik wielbi i przed ktorym klęka i błaga o przebaczenie ! ten sam który potępiał progres i bogctwo słowami "prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa niebieskiego" - te "tradycja" ten zabobon trupieżczy nas nieprawdopodobnie trzyma w stagnacji i biedzie - czas to wyrugować - mówie tu do młodego pokolenia! WYPIERDOLCIE ŻYDOWSKIEGO TRUPOSZA Z POLSKI!
Świat nie wierzy łzom , bo jest totalna znieczulica i egoizm ! szatan przejął poprzez grzech ten świat , dlatego świat chyli się ku upadkowi i wojna wisi w powietrzu .