Bayer Full - Skandal w rodzinie (Official Video)

Teledyski
Disco Polo

Bayer Full - Skandal w rodzinie (Official Video)Odsłon: 328222 | Ocena: 578 | Czas: 3m 39s |


Szukaj
Dyskusja:


Bayer Full - Skandal w rodzinie (Official Video) Szkoda, że nie wspomnieli, że jest to cover utworu Chochołów "Skandal w rodzinie". Zmienili tytuł i wydali jako swój utwór, to chyba jest właśnie skandal!!!
Dlaczego ta piosenka ma tak mało wyświetleń. Wysłać ją do "Lata z radiem"! Musi być przebojem.
super super super dzięki za tą muzykę
Kochamy Bayer za Aspiryne
Jak zwykle samo życie!
Wideo klip pieknie dziekuje Ci
Piekna Piosenka milo posluchac Europa i Swiat ukolysany potrzebuje Takiego paliwa dobrej muzyczki 🗽🗼 merci beaucoup pour ton chonson Pozdrawiam Cie wielbiciel muzyczki Francja 📖📕🎵🎶
Kurna, ale ma chłopina pecha :D
😀😀😀😀
Słyszałem coś o wypadku samochodowym...Cieszę się.YT
Super wersja,ale bajkaaaa
Samo życie dobre
Ten zespół powinien mieć sądowy zakaz występów.Ale sknocili fajny kawałek.
SUPER ♥
Aby być zawsze radosnym i ciągle się uśmiechać bo smiech to zdrowie więc bawimy się z disco Polo a szczególnie polecam to pewnej Pani Wiesławie z Wrocławia uśmiechnij się.
w 1966 r śpiewały to Chochoły ;) bardzo ładna i zabawna piosenka dzięki za powtórkę ;) Pan Sławek Swierzyński ma piekny glos slucham tego zespołu od lat ;) Miałam przyjemnośc ogladania zespołu na żywo , zabawa była wysmienita ;)
fajna aranżacja , odświeżona piosenka Chochołów :)
Fajna piosenka , nie slyszalem jej ponad 30 lat , mialem kiedys plyte z ta piosenka milo znow uslyszec , ale to nie jest wasza piosenka musze to z przykroscia powieddziec .
No rewelacja moje dzieci kochają zespół Bayer full😃😍😘😍😘😩💜💚💜💚💜💚💜💖
Bardzo fajnie ! :) Tekst logiczny, spójny :) Panie Sławku dlaczego tak mało Pana w Polo TV ? Wszystko przez konflikt na linii wykonawcy lub stacje: Polo TV - Polsat Disco Polo Music ? Masters, Focus, Cliver, Wy i inni są już niekiedy niezauważalni w Polo TV mimo, że teledyski ich są puszczane. Niektórych wykonawców teledyski znowu zostały wycofane. Polo TV = Green Star ? Stwierdzamy, że w Polo TV jest promowany bardziej Dance i komercja od Disco Polo i tradycyjnoścu tej muzyki. Chwała Bogu, że nie zlikwidowali pasma "Szalone lata 90." :)