Boys - Czy Nie (Official Video) 1998

Teledyski
Disco Polo

Boys - Czy Nie (Official Video) 1998Odsłon: 372138 | Ocena: 405 | Czas: 4m 4s |


Szukaj
Dyskusja:


Boys - Czy Nie (Official Video) 1998 Zajebista
fugufufufuf😆
Tekst Jacek Cygan ;)
333
fajna nuta z lat90
piosenka z mojej mlodosci
lubie piosenke biba
super...
kozak nutka ;) ta piosenka zawsze idzie na fula na glosnikach tak jak utwór Dlaczego ;) jak bylem maly zawsze sie zastanawialem jak oni przejezdzaja przez ten mur tym autkiem ;)
Super nutka i mądre przesłanie: "nie ważne co jest wokół nas, ważne to co jest w nas"
kto lubi tych chłopców niech śpiewa
spoko nuta
zajebista piosenka
nie jestem zwolenniczką dsco polo ale akuratdo tej piosenki czasem tęsknie..
Zmiana disco polo w dance zaczęła się od komercyjnego boysbandu Just 5, później dance'u spróbował Boys z tą piosenka, a później kolejne zespoły disco polo zaczęły się przerabiać na boysbandy i zwalniać klawiszowców, lub uczyć ich tańczyć ewentualnie zbierać tancerzy do grupy. Natomiast muzyka dance w Disco Relax weszła wraz z płytą Back for Good zespołu Modern Talking. Ostatecznie disco polo poszło drogą Disco Polo Live i tak oto każdy polski zespół dance przedstawiany jest jako disco polo :)
Kurde najdroższy klip??!! ja za taką muze bym za darmo wam zrobiła xD
disco polo to nic wstydliwego tutaj piszą disco polo jest najlepsze ono rządzi a w realu??? gówno powiesz komuś że tą muzykę lubisz zaraz cię wyśmieją (ale są wyjątki)
@popiel12 Słownik proszę !!!
Tytułowa piosenka z płyty "TAK CZY NIE", do której nakręcony został Najdroższy clip, którego zdjecia kręcone były m.in. w tej samej scenerii co zdjęcia do filmu "KILERÓW 2".
stare dobre czasy