BOYS - Gdzie moja wolność (Official Video) 1996

Teledyski
Disco Polo

BOYS - Gdzie moja wolność (Official Video) 1996Odsłon: 646439 | Ocena: 1683 | Czas: 3m 30s |


Szukaj
Dyskusja:


BOYS - Gdzie moja wolność (Official Video) 1996 brawo
Lata 90. Firmy zwalnialy masowo ludzi. Szalejace bezrobocie, do tego stopnia ze nawet na budowe nikt nie chcial przyjac. Najnizsza krajowa 640zl. Wtedy wlam czy zrobienie tira to byl sposob na przezycie. Nie chodzilo o luksusy, chodzilo o jedzenie. Kielbasa i chleb raz dziennie to bylo cos. Na to trzeba bylo odwagi i determinacji. Robilo sie podpalke - straz pozarna i psiarnia jedzie. Potem akcja w innej czesci miasta. Glupki zajete, zanim dojada tu gdzie trzeba minie te 15minut.
👍
Jest spoko
Boys Rządzi Kto słucha w 2018 ??
Pozdro z Białegostoku
Boys jest naj naj lepszym zespołem 👍
życiowe...
czemu ta sama melodia co ''wolność''
Najlepsze że na początku jest fragment utworu który został hymnem Uni Europejskiej a potem śpiewa gdzie moja wolność. Idealnie pasuje do terazniejszych czasów gdzie Polsce UE próbuje odebrać wolność i narzucić swoje rządy a dokładnie Niemcy to chcą zrobić.
Ty Marcin, nie wiem co masz na lewym nadgarstku w tym teledysku, ale pamiętaj że sikor spod więziennego waciaka to by Ci szybko zdjęli:)
Kto w 2018
muza dla patologii
kocham boys
kocham bosa
słucham w 2018 nawet :D
to jest zajebiste
Mam znajomego co zaliczył sanatorium. Chyba 2, czy 3 lata za rozboje i kradzieże i po wyjściu ożenił się. Ma dziecko. Nie wiem jak długo, ale chłopak się stara. Ma pracę, wynajmuje mieszkanie i mieszka sobie, żyje z rodziną.
Piękne mogę słuchać godzinami
zajebiste
w jakim miesiącu było nagrywane