█▬█ █ ▀█▀ Thomas Band ,,Chłopy do roboty'' 500 + COVER Łobuzy Parodia

Teledyski
Disco Polo

█▬█ █ ▀█▀ Thomas Band ,,Chłopy do roboty'' 500 + COVER Łobuzy ParodiaOdsłon: 248689 | Ocena: 980 | Czas: 4m 16s |


Szukaj
Dyskusja:


█▬█ █ ▀█▀ Thomas Band ,,Chłopy do roboty'' 500 + COVER Łobuzy Parodia Znacznie lepsze od oryginału lepiej wpada w ucho :) a już na pewno teledysk lepszy ;)
zajebiste
XD
Zajebiste
Żaden Polak tyle nie zgarnie co cyganie. :)
Co to będzie jak zabioro 500+
Definicja rodziny patologicznej. Czy to taka rodzina, komórka społeczna, w której nikt nie pracuje a wszyscy członkowie rodziny czerpią dochody i środki do życia : z pracy dorywczej - nierejestrowanej, z pomocy społecznej, zbieractwa, pokątnego handlu, i drobnych kradzieży a nawet rozbojów? W Polsce mamy grupy społeczne i narodowościowe, żyjące od pokoleń w poczuciu braku szacunku, a nawet pogardy dla pracy, także braku poszanowania dla cudzej własności. Imają się każdego zajęcia byle jakoś przeżyć, a nawet kosztem innych, się wzbogacić. Rodziny patologiczne są przeważnie wielodzietne. Przyczyna, to brak edukacji, planowania rodziny, rozwiązły tryb życia, choroby psychiczne a często alkoholizm. W tych rodzinach bieda, występek, analfabetyzm, pasożytnictwo i społeczne wyobcowanie jest dziedziczne. W celu stworzenia genetycznej destrukcji polskiego społeczeństwa, dla tego elementu wymyślono program 500 plus. Będą nam się mnożyć zastępy obywateli będących na garnuszku podatników. Ich dzietność znacznie przekraczająca średnią, ma doprowadzić do społecznej degrengolady, co już obecnie da się zaobserwować. Ktoś powie, że hipoteza ta, nie ma pokrycia w rzeczywistości. W takim razie mamy prawo oczekiwać badań nad strukturą beneficjentów, których w/w program skłonił do wielodzietności. Przekonajmy się zatem, jaki wpływ na kondycję narodu ma ten system rozdawnictwa. Czy jest on skutkiem potrzeby kupienia elektoratu, głupoty, populizmu a może zwykłego braku wyobraźni? Ktoś pewnie zada pytanie: Jaka jest alternatywa dla tego "rozdawnictwa"? Jest. To ulgi podatkowe dla osób fizycznych - od osiąganych dochodów. Jest to system dający ulgi, ale wyłącznie dla pracujących. Pozostałe wielodzietne rodziny mogą otrzymywać doraźną pomoc przez ośrodki/fundacje powołane do świadczeń pomocowych. Jeśli poznaliśmy już definicję rodziny patologicznej, to czas na kilka słów o rodzinie "normalnej". To taka, w której rodzice wiedzą co znaczy świadome macierzyństwo i planowanie rodziny; mają tyle dzieci, ile mogą wyżywić, ubrać i wykształcić na świadomego obywatela Rzeczpospolitej - bez korzystania z darowizn i pomocy Państwa - wyłączając oczywiście, przypadki losowe.
brawo wy zajebista muza pozdrawiam :)
hahaha!
super
ThomasBand to ten z głosem Zenka z Akcent ???? :-)
Fajne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPER!!! R E W E L A C J A
Fajne pozdrowienia dla wszystkich z twojej rodziny
dobreee :)
Zajebiste !!!! hahaha
dobra robota,pośmiać się można :-)
Megaaa piosenkaaa i teledysk zajebistyyy uwielbiammm ❤ najlepsza wesola piosenka mtora humorek poprawia zawsze jak sie jej slucha dobra robota chlopaki i pani na teledysku ...
NOWOŚĆ !!!

https://www.facebook.com/pages/Muzyka-Chodnikowa/559388964161282?ref=hl

Łapka w górę i udostępniamy! Tylko Nowości:)
sponio mi się podoba