DBOMB - Prawie o północy (Official video)

Teledyski
Disco Polo

DBOMB - Prawie o północy (Official video)Odsłon: 187022 | Ocena: 2545 | Czas: 3m 36s |


Szukaj
Dyskusja:


DBOMB - Prawie o północy (Official video) Stary dobry D-Bomb powrócił....😀😀
Bomba 😗 najpierw glossss, potem muzykaa 😚 swietne :*:*
Pamiętam jak słuchało się w maluchu z radia na kasety w drodze na zabawę prawie 20 lat temu , 5 osób w aucie i półka pod tylną szybą z tyłu, wtedy zaszczepiłem się D-BOMB i do dzisiaj ich słucham, .....dziś już nie maluchem a ciężarówką 40ton w trasie na Zachód , dobrze że są tacy jak Wy, Gratuluję Sukcesu!
Klasyczny styl D-Bomb... Panowie to jest to o co chodzi, słucham waszej muzyki praktycznie od dzieciaka i nadal potrficie naładować mega energią poprzez swoją muzykę! Brak słów by opisać to co się czuje gdy słucham tego utworu oraz różnych innych starszych..... W ciężarówce i na imprezie jest zajebista!
Ale gówno
Nuda, nic nadzwyczajnego.
Wrocie do rytmow z lat 90
Panowie nuta spoko, jest OK ,ale wokal odstaje od reszty , jakby był z innej bajki...no sorry ...błąd w miksie podejrzewam....i to
spory ;)
zawsze w dobrym stylu zajefajny zespoł
Powiem tak,jak zobaczyłem,że tekst napisali chłopaki z Playboys to bałem się,że znów to będzie disco polo,coś w stylu Cała Ty czy Ja nie chcę,ale ten bit i ogólnie po przesłuchaniu po raz n-ty tego kawałka,jednak daje radę,może nie jest to top,bardziej taka średnia półka,ale ujdzie,choć nie ukrywam,że jako wielki fan zespołu,chciałbym jeszcze usłyszeć D-Bomb w wersji takiej jak z lat 1996-2009,kiedy był i jest legendą dance ;)
niezłe di boomb :P
słabe :(
Super muza! <3 Pozdrawiamy https://www.gdziewesele.pl/oprawa/zespol-dj weselnie! :D
Hmm ciekawe jak by poszedł do takiego Idola lub DiscoStar to jestem ciekawy jakby żiri podeszło do jego głosu.
moje hemoroidy pulsują w rytm muzyki!!!!
Gniot... podkład xero, vokal z dupy... bleee
Bit po refrenie zajebisty, powrót do korzeni D-bomba. Tekst banalny i kiczowaty, jakby pisany na siłę. Wokal Bartka nie pasuje do disco-polo. Szkoda fundamentu, bo to był materiał na hit.
Piosenka thebest ale teledysk nie pasuje. :*
Super teledysk dajecie moc
No cóż... BARDZO LUBIĘ TEN STARY DBOMB -gra w domu i w aucie lecz ten kawałek hmmmm.... coś idzie w złym kierunku. Wokalnie bardzo kiepsko a klip jak widać nagrany przy okazji. Mam nadzieję że to tylko jednorazowy incydent. Pozdrawiam.