Edyta Gorniak - Jestem Kobieta

Teledyski
Disco Polo

Edyta Gorniak - Jestem KobietaOdsłon: 1462203 | Ocena: 3356 | Czas: 4m 11s |


Szukaj
Dyskusja:


Edyta Gorniak - Jestem Kobieta uwielbiam ten ogien w jej oczach <3
fajny teledysk, delikatna nie nastręczająca się seksualność (ten koleś po prawej tylko trochę przegięty), co do piosenki to trochę męczy mnie pod koniec wyciąganie maximum z głosu... tak czy siak oglądam to często... ps. uwielbiam takie fryzury u kobiet 8-]
Jeeesteeeemmm kooobieeeetoooooo
Ale to była sucz....
Jaki syf
Ale Ona była torpedą, sexy!
Wszystkiego wspanialego drogie Panie! 🌹
Paula Abdul meets Lisa Stansfield
Szukam czegoś dla siostrzenicy z Canada, pani Górniak , Kombi z 80. lat czy Sylwia Grzeszczak? Może lombard z mojego miasta?
Światowej klasy petarda !!! Doskonała
o matko boska jaki to był hit !
intro z soundtacku do gry jazz jack rabbit
Nie kukam jednego,jak tak idealnie technicznie wykonany kawałek ma tak niska oglądalność, przecież to w tamtych czasach to leciało na każdym "JAMNIKU" w domach.az kasety wciągało.
Fajne😀😀😀😀😀😀😀😀🤣😎😎😎
2018 :D
genialny głos, pamiętam jak byłam na jej koncercie to normalnie aż się ciarki miało
Głos Edyty to był poziom światowy, teledysk ten był robiony w Anglii, co widać światowy poziom a nie jak większość polskich teledysków z lat 90. Szkoda że nie zrobiła kariery światowej, bo głos najwyższy poziom do tego wygląd świetny, angielski też perfekt umiała z akcentem dobrym, zabrakło tego przeboju wielkiego po angielsku, może dlatego że na Eurowizji zajęła 2 a nie pierwsze miejsce.
fenomenalna praca rąk!
Początek wypisz wymaluj jak Paula Abdul - Straight Up
zywy przyklad ze mozna nie miec doczepianych wlosow,mega makijarzu,pokazywac cyckow ani stringow a wciaz wygladac mega super sexownie :}