Etna - Gorzka kawa NOWOŚĆ

Teledyski
Disco Polo

Etna - Gorzka kawa NOWOŚĆOdsłon: 399478 | Ocena: 639 | Czas: 4m 45s |


Szukaj
Dyskusja:


Etna - Gorzka kawa NOWOŚĆ Takie prawdziwe :*
Fajnie
'Mylić się jest rzeczą ludzką' i 'nic co ludzkie nie jest mi obce' oraz 'któż z nas jest doskonały'...Dlaczego nie zmienić sposobu życia jeśli zaczęłam myśleć inaczej o tym co robię...Wiem, 'nie zmienia się koni w czasie przeprawy...Cóż, można jednak zawsze wcześniej zaplanować wariant awaryjny lub jak kto woli 'Pakiet Awaryjny'....Cześć!
Nadal jako NOWOŚĆ?
Tu etna mi sie podoba i kawalek tez niczego sobie BRAWO
czerwona sukienka niewonicy seksy najlepsza
hahahah
bardzo lubie to piosenke
Sama pisze teksty? Czy pomagają jej dzieci ze szkoły podstawowej cóż za początek gorzka kawę pije z rana jaki jutro będzie miała smak nie wie nikt naprawdę co za puenta nie wie nikt
piekna bardzo lubie ta piosenke 
Bardzo dobry utwor:)..niestety ten nowy "Maminsynek"-kiepski...
Piosenka super...ale trzymam się tej zasady jeżeli odszedł to nie zasługuje na mnie,słomiany krzyż na drogę a ja głowa do góry  Alleluja i do przodu !!!
ZASMAKUJ SZCZĘŚCIA Z NIĄ A GDY BEDZIE KOCHAĆ CIĘ
Chevrolet Camaro ;)
to idź sie jebnij w łeb
Amerykańskiej - Chevrolet Camaro ,pojemność ciągnika siodłowego w benzynie -albo albumy dobrze sprzedaje,albo bogaty mąż,albo też znakomicie siada ],D... .
Racja ],D... .
Prawdziwa piosenkarka musi najpierw przeżyć,a potem śpiewa... . Zresztą na taką wygląda... . P.S Swoja,swoją popiera, pakt pisdy ],D...,Anna fajne masz cycki,ale moja Kobieta ma lepsze... .
Jakiej marki jest samochód 2:28 ?
dobre teledyski fajnie opracowane gratulacje