Farba - Chcę Tu Zostać (Official Video)

Teledyski
Disco Polo

Farba - Chcę Tu Zostać (Official Video)Odsłon: 24409590 | Ocena: 59010 | Czas: 4m 2s |


Szukaj
Dyskusja:


Farba - Chcę Tu Zostać (Official Video) 2018?
T E K S T po 9 latach xD

Wszystko wokół się zmienia, nawet Ty. Nasze wspólne marzenia, to my. Małe i duże problemy przeżyjemy, to nic dla nas. Razem wszystko przetrwamy, nawet złe dni.

Ref.
Chcę tu zostań i zawsze z tobą być, nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez Ciebie to nie mam siły, by dalej żyć.

Chcę przy tobie umierać i rodzić się. Chociaż czasem mnie ranisz, o nie, nie, to i tak wybaczam Ci.

Ref.
Chcę tu zostać i zawsze z tobą być, nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez Ciebie to nie mam siły, nie mam siły, by żyć. Chcę tu zostać i zawsze z tobą być, nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez Ciebie to nie mam siły nie mam siły, by żyć, niee. Chcę tu zostać i zawsze z tobą być, nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez Ciebie to nie mam siły, nie mam siły, by żyć, niee, nieee. Nie mam siły, by żyć bez Ciebie.
Już widzę tą piosenkę na zakończeniu w szkołach
To o mnie................
Czemu...
ZAfarbowani
NIEpodzieleni
ZAsluchani
WIErni
Zawsze WASI
Pozdrawiam.
Ta piosenka tak bardzo kojarzy mi się z dziećiństwem. 🤐
2018?❤
Dziwń dobry?
Chciałabym w dłonie schwytać wiatr,
unieść się wysoko niczym ptak.
Nacieszyć oczy blaskiem gwiazd,
zanurzyć się w księżyca toni.

Chmurami od smutku się osłonić
i wierzyć, że jest jeszcze czas,
że miłość zaskoczy nas.
Tak znienacka jak mgła o świcie
wypełni sobą nasze życie.

Dając blask oczom i radość duszy,
swą obecnością do głębi poruszy.
Choć w sferze marzeń teraz bywa,
chcę wierzyć ze będę jeszcze szczęśliwa.
kto w 2018?
Kocham was jesteście cudowni
Ta piosenke zadedykowała moja Ciocia Swojemu "chłopakowi" przed swoją śmiercią, zmarła na raka
Zawsze jak ktoś z mojej rodziny slyszy ta piosenke, momentalnie lecą łzy 😭 Zmarła w wieku 27 lat..
czesc i em Łucyfer ,Dr Wu pisane przez Łu Łukasz kalkulator liczy i kase tylko gdy ma ochote święty kalkulator error błond ,fałsz, 8899 / 2 = error,błond,fałsz, 4449.5 von o 5$ ja ojsch ojcem chszestnym jestem i takie mam jak w bibli pisze sexi co po zwierzetach obserwuje ,dziecko,chłopiec lub dziewczynka,chłopiec lub dziewczynka może byc męszczyzna lub kobieta w chszescijaństwie tylko mieć dom i rodzine ,czyli byc tata lub mama a i sexi gej lizbijka lub bi a i hetero , a ja chszescijanin kryszna budda jechowa allach jarek ,a tak jest sie kurwa i pedofilem co stałość zwiasku nie małzenstwa jest neurologicznie naniesiona do 5 lat i pojebań w nifomani .nifoman to ta osoba ktura w hodzi w sex w zawachaniach dziewiczosci lub wcale jej nietolerujac i obojentnie czy ma trzynascie siedemnascie czy dwadziescia lat bo taka neurologia wynagradzania ciała i duszy dziecka pasma duszy pamieci powtazam nie dusza tylko pamieci pasma po prostu sie rozjeżdzaja i nawet dla hetero meszczyzny moja noga jest atrakcyjniejsza niz jej łydka po pieciu latach i maja tylko zwiazek mozliwy aspoleczny krzywdzacy dotyk maja i slowo osoby nie w wierze dziewiczosci domu i rodziny,chszescijanin tylko morze z trzynastkiem planowac dom rodzine bo tak szesnascie lub pietnascie swego wybory a i z blogoslawienstwem rodzica lub nie swych do siebie grzecznosci ,moja coola moje kinder błeno lidl ,gliceryna ,nagroda,milka,hity,proszki,proszki do pieczenia,proszki do prania,w biznesie mym zysku moje to jest tam z pietnascie do dwudziestu procent i wszystko co tam biznes moj najk adidas,dynamit,i orgazm bo i imperatorem jestem czyli panem kak pisze w bibli i zwruciłem sie do izraelitów a tak ojciec i dla hebrajczykuw i z jezusem tych w szvzegulnosci starzy go poznaja ,i tylko z jezusem ojciec i syn czyny mam maryja matka i juzef opiekun,czterdziescine ojch ściagam i z wyplat ale dlamnie liczy sie naleznosc dla mnie z zysku twego w datku co masz ochote mi dac i w pokucie jak chcesz sie a i z kurwo mamy stac stac sie dziewica.jak na miljardera zescie byli dzieci wychowywane chłopcy to przud 20 zł tyl 50 tak i tyle i to tyle moje i stacje paliw i dla chszescijanina mam i dziele a tak kup sobie i tylko tyle.i co odrazu obłęd,( skajnet.lizusy jarka.ok)moj internetdarmo dały darmo dusze swoja sprzedały,
Ja pierdziele to już 10 lat minęło ??? a dopiero co ta piosenka wyszła :) nieśmiertelna piosenka i do tej pory jest świetna. Szkoda , że ten czas tak szybko leci....
Kto słucha w 2030?
2018
2018. 06 🙂
witam witam :)
Uczę się tego garść na giteże ?!
2018 r , dalej wspaniałe