Hotel Nostalgia

Teledyski
Disco Polo

Hotel NostalgiaOdsłon: 36787 | Ocena: 294 | Czas: 57m 25s |


Szukaj
Dyskusja:


Hotel Nostalgia Bardzo pięknie że ktoś chce jeszcze wspominać te tak miłe dla mnie lata . Dziękuję twórcom i wykonawcom za cudowne wspomnienia .
Świetne-szkoda ,że tak mało programów robią w tym stylu.Czekam na Hotel Nostalgia vol 2,3,4,5 itd....
Grupa i piekne
Często wracam do posłuchania starych piosenek i ich wykonawców.Sa dla mnie zawsze na czasie i miło się wtedy wspomina swoje młode lata.
Dziękuję...... wzruszyłam się, wspomnienia nastolatki z tamtych lat wróciły do mnie 👍🏻😀
No no, zażartuje, że bezpośredni przełożeni kelnerów/kelnerek, pań pokojowych itd dali im wolne na czas tego koncertu :P
Bardzo, bardzo dobry pomysł na film!!! I bardzo potrzebny. Dziękuję wszystkim a szczególnie Panu Hulewiczowi :)
Tylko w występie Don Vasyla dostrzegłem życie. Reszta muzycznych prezentacji niestety zimna, czasem wręcz trupia, a prawie w każdym przypadku solidnie posypana naftaliną. Wnętrza hotelowe pozbawione ciepła i indywidualnego kolorytu potęgują to niewesołe wrażenie. Niektórzy wykonawcy nie powinni korzystać z playbacków sprzed półwiecza, bo to naprawdę razi. Cały program jest jak nagrobne epitafium dla wielu przewijających się w nim postaci. Chyba lepiej wygrzebać archiwalne nagrania, poprawić je technicznie i przenieść poklatkowo do formatu 16:9 niż produkować takie produkcje z krypty.
Skąd można pobrać Hotel Nostalgia, wie ktoś może?
Rewlacja .Brawo!!!
Nareszcie dobry program rozrywkowy w telewizji, zamiast transmisji z koncertów, gdzie najwięcej można pooglądać publiczność. To jest taki program, jak robiono w dawnych czasach. Prawdziwi artyści, dobry reżyser świetna realizacja. Brawo! Oby takich więcej.
Brawo!!!!!!!!
dziękuję cudowne wspomnienia
Super Pozdrawiam
Żenująco kiczowate i smutne widowisko. Dawnych piosenek, tych i innych, można przecież  posłuchać i ich  wykonania obejrzeć na archiwalnych nagraniach. Trudno zrozumieć, dlaczego leciwi juz  wykonawcy zgodzili się na ten wizualno-playback'owy montaż. “Po co im to było”?
Dziekuje:))
czyj jest ten wypasiony hotel ?
To bylo coś...poezja dla mojej duszy Fantastyczne.cudne,chcę więcej....:) :)
Dziekuje za odpowiedz,Wspomniał Pan o Dinozaurach,Fryderyka Elkana,Karin Stanek,Kasia Sobczyk,Helena Majdaniec,szkoda,ze juz nie ma ich w śród nas..Jest Jacek Lech,są Filipinki,Rena Rolska,Pozdrawiam serdecznie.
Dobry pomysł z tego rodzaju filmem (widowiskiem,musicalem różnie można nazwać). W nieskomplikowany sposób,przy prostej fabule wywołano ducha wspomnień sprzed kilkudziesięciu lat w postaciach ciągle funkcjonujących i zawodowo aktywnych wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej.Z tym, że nie tylko -jak pisze w opisie-są to piosenki lat 70-ych i 80-ych,ale także z lat 60-ych. Z dekady lat 60-ych są cztery piosenki w tym filmie: "Spacer dziką plażą" Stana Borysa (1969 r.) i "Po co nam to było" Joanny Rawik (z festiwalu Opole 67 ,"Bohdan,trzymaj się" B.Łazuki z 1966 r.oraz "Znamy się tylko z widzenia" Trubadurów (1968 r). Z lat 80-ych mamy tylko Andrzeja Rybińskiego (Nie liczę godzin ,ni lat) oraz Krystynę Giżowską ( Nie było Ciebie tyle lat).Pozostałe przeboje śpiewane przez M.Drozdowską, A.Dąbrowskiego, E.Hulewicza,Skaldów,L.Stanisławską,Tercet Egzotyczny, A,Rosiewicza,J.Wojdaka,Partitę,Don Wasyla to lata 70-e. Jedynie Tadeusz Woźniakowski śpiewa piosenkę wspomnieniową napisaną dla potrzeb filmu. Można by zacytować tytuł piosenki "To był świat w zupełnie starym stylu". I tu pewna analogia: piosenka Urszuli Sipińskiej powstała i była wykonywana w r.1972 i wspominała lata 20-e czyli około czterdzieści -pięćdziesiąt lat do tyłu licząc od roku 1972.Tak samo Hotel Nostalgia powstały w roku 2017 odnosi się do czterdziestu-pięćdziesięciu kilku lat do tyłu czyli od koncówki lat 60-ych do połowy lat 80-ych. Zauważyłem że wykonawcy w tym filmie śpiewają (właściwie poruszają ustami) do oryginalnych nagrań z tamtych lat , jedynie Trubadurzy i Partita wykorzystali nieco nowsze wersje swych nagrań starych przebojów. Ogólnie film stanowiący miłe wspomnienia i fajnie zrealizowany.