Hotel Nostalgia

Teledyski
Disco Polo

Hotel NostalgiaOdsłon: 41164 | Ocena: 328 | Czas: 57m 25s |


Szukaj
Dyskusja:


Hotel Nostalgia fajne miejsce na odpoczynek
Bardzo pięknie że ktoś chce jeszcze wspominać te tak miłe dla mnie lata . Dziękuję twórcom i wykonawcom za cudowne wspomnienia .
Świetne-szkoda ,że tak mało programów robią w tym stylu.Czekam na Hotel Nostalgia vol 2,3,4,5 itd....
Grupa i piekne
Często wracam do posłuchania starych piosenek i ich wykonawców.Sa dla mnie zawsze na czasie i miło się wtedy wspomina swoje młode lata.
Dziękuję...... wzruszyłam się, wspomnienia nastolatki z tamtych lat wróciły do mnie 👍🏻😀
No no, zażartuje, że bezpośredni przełożeni kelnerów/kelnerek, pań pokojowych itd dali im wolne na czas tego koncertu :P
Bardzo, bardzo dobry pomysł na film!!! I bardzo potrzebny. Dziękuję wszystkim a szczególnie Panu Hulewiczowi :)
Tylko w występie Don Vasyla dostrzegłem życie. Reszta muzycznych prezentacji niestety zimna, czasem wręcz trupia, a prawie w każdym przypadku solidnie posypana naftaliną. Wnętrza hotelowe pozbawione ciepła i indywidualnego kolorytu potęgują to niewesołe wrażenie. Niektórzy wykonawcy nie powinni korzystać z playbacków sprzed półwiecza, bo to naprawdę razi. Cały program jest jak nagrobne epitafium dla wielu przewijających się w nim postaci. Chyba lepiej wygrzebać archiwalne nagrania, poprawić je technicznie i przenieść poklatkowo do formatu 16:9 niż produkować takie produkcje z krypty.
Skąd można pobrać Hotel Nostalgia, wie ktoś może?
Rewlacja .Brawo!!!
Nareszcie dobry program rozrywkowy w telewizji, zamiast transmisji z koncertów, gdzie najwięcej można pooglądać publiczność. To jest taki program, jak robiono w dawnych czasach. Prawdziwi artyści, dobry reżyser świetna realizacja. Brawo! Oby takich więcej.
Brawo!!!!!!!!
dziękuję cudowne wspomnienia
Super Pozdrawiam
Żenująco kiczowate i smutne widowisko. Dawnych piosenek, tych i innych, można przecież  posłuchać i ich  wykonania obejrzeć na archiwalnych nagraniach. Trudno zrozumieć, dlaczego leciwi juz  wykonawcy zgodzili się na ten wizualno-playback'owy montaż. “Po co im to było”?
Dziekuje:))
czyj jest ten wypasiony hotel ?
To bylo coś...poezja dla mojej duszy Fantastyczne.cudne,chcę więcej....:) :)
Dziekuje za odpowiedz,Wspomniał Pan o Dinozaurach,Fryderyka Elkana,Karin Stanek,Kasia Sobczyk,Helena Majdaniec,szkoda,ze juz nie ma ich w śród nas..Jest Jacek Lech,są Filipinki,Rena Rolska,Pozdrawiam serdecznie.