JOINT - Kręcisz Mnie (Oficjalny teledysk) DISCO POLO 2019

Teledyski
Disco Polo

JOINT - Kręcisz Mnie (Oficjalny teledysk) DISCO POLO 2019Odsłon: 183182 | Ocena: 3034 | Czas: 3m 31s |


Szukaj
Dyskusja:


JOINT - Kręcisz Mnie (Oficjalny teledysk) DISCO POLO 2019 Bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska wokalisty ?! :( Chyba się zakochałam na zabój ❤
0:45 kto bystry ten załapie 🤭🤭🤭
Taka bombowa ,energetyczna,elegancka,fantastyczna :) Taką pioseneczkę to by nie posłuchał.. Niech cały świat się dowie, że wymiata tymi produkcjami,TO BĘDZIE HIT Mam nadzieję że będzie więcej takich premier.. super nadaje się na dyskoteki dużo sukcesów w 2019 roku Aaaa!!!😍😍 kolejna PETARDA 😍 Dużo starań włożono w wykonanie tego utworu!😚👌🏻 Szybko wpada w ucho 😊😊 Kolejny Hit!😊 będę podawać wszędzie Tworzycie piękna muzykę. Czekam ciągle na więcej i więcej waszych hitów. Jesteście najlepsi.W swoich piosenkach wiele przekazujecie ludziom. Wasza muzyka jest nie do opisania. To co robicie na scenie jest NIESAMOWITE. Można was słuchać bez końca. Mam nadzieję, że wkrótce będzie kolejna piosenka w waszym wykonaniu.Kazda nowa piosenka od Was poprawia mi nastrój. Oby tak dalej ! 💝
Piosenka mega pozytywnie zakręcona z pozytywnym humorem 😉
Marzec 2019 wiele fajnych piosenek wyszlo
Ps: i nie chodzi mi o duet kamerzysta i kruszwil
1 Choćbym mówił językami ludzkimi i anielskimi, a miłości bym nie miał, stałem się jako miedź brząkająca, albo cymbał brzmiący.
2 I choćbym miał proroctwo i wiedziałbym wszystkie tajemnice, i wszelką umiejętność, i choćbym miał wszystkę wiarę, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, nicem nie jest.
3 I choćbym wynałożył na żywność ubogich wszystkę majętność moję, i choćbym wydał ciało moje, abym był spalony, a miłości bym nie miał, nic mi to nie pomoże.
4 Miłość jest długo cierpliwa, dobrotliwa jest; miłość nie zajrzy, miłość nie jest rozpustna, nie nadyma się;
5 Nie czyni nic nieprzystojnego, nie szuka swoich rzeczy, nie jest porywcza do gniewu, nie myśli złego;
6 Nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy;
7 Wszystko okrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko cierpi.
8 Miłość nigdy nie ustaje; bo choć są proroctwa, te zniszczeją; choć języki, te ustaną; choć umiejętność, wniwecz się obróci.
9 Albowiem po części znamy i po części prorokujemy.
10 Ale gdy przyjdzie to, co jest doskonałego, tedy to, co jest po części, zniszczeje.
11 Pókim był dziecięciem, mówiłem jako dziecię, rozumiałem jako dziecię, rozmyślałem jako dziecię; lecz gdym się stał mężem, zaniechałem rzeczy dziecinnych.
12 Albowiem teraz widzimy przez zwierciadło i niby w zagadce; ale na on czas twarzą w twarz; teraz poznaję po części, ale na on czas poznam, jakom i poznany jest.
13 A teraz zostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy rzeczy; lecz z nich największa jest miłość. 1 KORYNTÓW - rozdział 13 : 1 - 13.
Mysle, ze w nastepnej nutce skupcie sie na tym aby wokal nie byl tak przycmiony przez szybkie ujecia polnagich kobiet bo mozna zwariowac w pozytywnym tego znaczeniu
Jeszcze duzo, duzo pracy przed tobą. To nie jest jeszcze 7 niebo ale props
Gratulacje vanila juz 470k subow
Super Nutka
Dalej gdy oglądam klip mam wrażenie jakbym ten chłopak był od kilku ładnych lat w branży disco polo , a to jego drugi kawałek.. :O jego ruchy, praca na wokalach zaryzykuję stwierdzenie że mamy nowego - młodego Millera 💎
W koncu power a nie jakies cacanki
Git majonez. Rob to co lubisz i nie daj sie wykorzystywac bo jestes mala rybka jeszcze w tym biznesie a rekiny czychaja . Idź za glosem serca
Bardzo fajna nutka :)
No ycycyc wpada w ucho:P pozdro proszę więcej ;)
Mega bomba utworek wpadający w ucho petarda świetnie
Myśle ,że to będzie hit lata❤
Kozak
Podróba
Formacja Joint czyli Łukasz super klip z klubowym brzmieniem piękne panie szybkie samochody super produkcja nic dodać nic ująć w mojej ocenie 11/10 oby więcej takich produkcji :)