Maanam - Boskie Buenos

Teledyski
Disco Polo

Maanam - Boskie BuenosOdsłon: 318513 | Ocena: 642 | Czas: 2m 29s |


Szukaj
Dyskusja:


Maanam - Boskie Buenos Te słowa wymiatają! 😎😄👏
<3 na zawsze
kocham tą barwę 💞
Boskie Buenos Aires-stolica Argentyny.Polska-Maanam Kora-Olga Jackowska i Marek Jackowski z zespołem:Maanam.PKP.
Wspaniała Kora I wspaniały Maanam !!!!!!!!!!!!!!!
Z winyla to miazdzy :D
Nie będzie nigdy lepszej barwy,która zastąpi Korę ona jest unikalna. 
http://ising.pl/nagranie/17m9ptkb4c6,Maanam-Boskie_Buenos#komentarz-11724036
Lol
Z tą historią to jest problem. Bo szkoły od podstawówki po liceum robią wszystko by nie starczyło czasu na omówienie komunizmu. Dzieciaki po prostu nie mają skąd się tego dowiedzieć.
Ten występ był początkiem polskiego rocka! Jeżeli ktoś tego nie czaji jest debilem!
Kora jakaś taka jak transwestyta. w tych ponurych czasach tylko muzyki bylo dostatek. Duzo dobrej muzyki , jaką wspólczesnie trudno znależź w powodzi tandety.
Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. z Listu Św. Pawła do Koryntian (1 Kor 13, 9-10; 12) Dziękujemy Marku!
R.I.P. MARKU GRAJ DALEJ DLA NASZEGO PANA.
że ma dolary na zakupy w pewexie?
ale sliczna
Niestety masz rację.
Zajebiści ludzie się tu wypowiadają. Ignorancja aż tryska. Komunizm, inne podejście do adidasów, kiepski sprzęt muzyczny, mało kasy, cenzura, i wieeeele innych rzeczy. Ignorancja że hej. Ci co nie mieli na historii jeszcze o Polsce z czasów komunizmu i nie słyszeli wspomnień swych rodziców, co się wtedy działo niech się po prostu nie wypowiadają. Idźcie lepiej podziwiać choreografię u jakiejś gwiazdeczki, bo to w muzyce jest najważniejsze dzisiaj widać.
ha ha ha ha ha-inteligent-czytajcie ludzie- w białych skarpetach
Pier...dolnij się w Swoje zakończenie kręgosłupa.Białe "adidasy" coś wtedy znaczyły.Ale za głupi jesteś ,aby wiedzieć "CO".