Marcin Siegieńczuk - Brak mi Ciebie, tęsknie (Official Video)

Teledyski
Disco Polo

Marcin Siegieńczuk - Brak mi Ciebie, tęsknie (Official Video)Odsłon: 2467892 | Ocena: 9831 | Czas: 3m 56s |


Szukaj
Dyskusja:


Marcin Siegieńczuk - Brak mi Ciebie, tęsknie (Official Video) Super piosenka polecam i pozdrawiam serdecznie cały zespół
przecudna piosenka slucham jej na okraglo
Marcinie tym kawałkiem wymiotłeś wszystko...powodzenia,pozdrawiam
: :-*
Super piosenka
Cudne. Pozdrawiam
Uwielbiam Cie Sluchac 😍
❤❤❤cudowna piosenka
uwielbiam tęsknie za nim bylam na koncercie i chciala bym cofnąć czas!
Marcin ma zawsze najlepsze teksty i najlepszą nute.
💕💖
😍❤️ kapitana ❤️
To nie Toples jak niektórzy piszą, to Marcin Siegieńczuk! Cudowna piosenka o miłości, która jest wspaniała i zaskakująca jak miasto z teledysku - Barcelona! Każdego dnia inna, wciągająca głębiej, inna rano, w południe i wieczorem. Więcej takich piosenek proszę.
Słowa z życia wzięte
Marcin na bardzo dobre teksty, piosenki są o czymś...rymy, wszystko gra. Dla mnie osobiście jest najlepszym wokalistą, który wie o czym i jak pisać tekst piosenki. Najlepsza płyta to ta, na której była piosenka "Nasza muzyka". Muzyka, teksty były na niej super! Wszystko grało, wszystko się kleiło, aranż bardzo dobry - słychać było, że zespół ma swój styl, który mi osobiście baaardzo się podobał! Bardzo lubię również inne piosenki z innych płyt np. Czy warto było kochać tak (śwetna!) czy "Nepotrzebny krzyk" lub "Los Daje Szansę" A dziś? Mam wrażenie, że prawie wszystkie zespoły grają na jedno kopyto, ten sam styl, rytm, a teksty wulgarne i o d... marynie, nic praktycznie sobą nie reprezentują. Teledyski to ten sam schemat - impreza i dziewczyny o zgrozo jakby z jakiegoś pornusa. Wszystko często bardzo wulgarne....słuchać ani oglądać się nie da. Kto się zgadza ze mną?
Przepiękne, mogę słuchać że 💯 razy jedno i to samo 👍😘😘😘😘
to jego zona?
Elo ja od mahonka
SUPER LEPIEJ NIE MOŻNA BYŁO
Sweet