Mega Dance - W tym parku NOWOŚĆ

Teledyski
Disco Polo

Mega Dance - W tym parku NOWOŚĆOdsłon: 1701345 | Ocena: 2875 | Czas: 3m 31s |


Szukaj
Dyskusja:


Mega Dance - W tym parku NOWOŚĆ Chodź odpisz mi raz na wiadomość choć parę słów że wiesz że to do mnie bo nie wiem
Nie daleko tego parku zaczęło się 9lat temu byliśmy szczęśliwi ja i Ty stworzyliśmy rodzinę teraz zaczynaliśmy się odalac od siebie ...powiec czy było warto milczeć i cierpieć w środku bo każdy z nas zajol się sobą. Ty praca rano 2 wstać wracales 16 17 .Ja dom urzędy dzieci kolacja parę rzuconych słów najważniejszych żebyś wiedział powtórka tak Przez 2 lat ..kiedy mieliśmy szansę odbudować to co było z naszą rodzina wyjaz za granicę, chce Ci podziękować że zostawiłeś mnie na ten czas samom bo zrozumiałam ile dla mnie dla dzieci znaczysz że nie sztuka kupić nowy rower sztuka ten naprawić. Byłeś przy mnie 9 lat w dzień dzień oprócz szpitala nie było dnia żebyśmy nie byli razem zrobiliśmy błąd bo wypaliło nas to zaczęły się awantury zaczęły się konflikty każdy chciał coś inne Ty chciałeś spokoju zrozumienia żebym zdjęła coś z twoich pleców i poniosła ja chciałam najbardziej Twojego ciepła wiary okazania co czujesz .kiedy próbujemy naprawić jedno się wycowuje bo jest lepiej przemilczeć udawać że jest ok mówię o sobie teraz .nie jestem pewna czego Ty chcesz nie mogę w oczy Ci powiedzieć to co bym chciała wolę wyjść z domu napisać SMS zabiera mi mowę jak mam ci powiedzieć coś co czuje .wiesz dobrze i ja też zrobiłam błędy które płacimy całom rodzina ale też wiesz ile znaczysz ile zmieniłeś w tym pustym łbie który przyjechał 6.01.2012.którego przygarnioles , dziękuję Ci jestem inna niż byłam nawet przed wyjazdem twoim duzo straciłam i znowu wpadłam w dziurę teraz nik nie podał ręki wyszłam sama duzo czasu kosztowało mnie to bolu lez czasu cenego bo Ty już odeszles zostawiłeś cierpię nie traktowalamm Cię jak męża tylko sama nie znalazłam odpowiedzieć starałam wyjść z mojej dziury nic i NIK nie liczył się w tedy kiedy wyszłam 1 osoba która doznała że żałuję był Seba zbyt duszno słów czynów padło powiedział że czekał na ten tel że też mu brakuje mnie że był i bandzie kiedy bandzie mi pomoc .docenił Ty moich starań nie chyba walentynki rocznica kolacja ,mówisz że kochasz że podoba się co zrobiłam. A zaraz zamykasz się w swoim świecie .dzisiaj zrobiłeś jest piękne nasze zdjęcia czemu czuje że nie jest to szczere w 1000 bo to że kochasz wiem i będziesz ale bardziej nienawidzisz i ból. Chciałam ratowac rodzinę. Wybrałeś ja jesteś szczęśliwy z nią zostan nie wracaj robię to bo nie ma sensu udawać że jest szansa .obiecuję Ci że nie zrobię nic głupiego obiecałam że przyjdę i powiem że koniec z nami przyszłam bo lecz kocham Cię Ty nie musisz .rozwód bez oszukani o winie ,jak chcesz śmieci wyciągać to się nie zgodzisz .mam nadzieję że zostaniemy przyjaciółmi że będziesz że pomożesz. Kocham Cię i przepraszam za wszystko ale nie zaczynam Cię na siłę . Będę wyla będzie boleć ale Ty będziesz kocham i się śmiał z nią będziesz mialnrados życia. Bandzie mie to cieszyć .wybacz mi
Kocham ta piosenkę
Universe-Deszczowa nieznajoma
👍👍👍👍👍
Ładna piosenka przypomina mi jak poznałem dziewczynę
Bardzo ladna piosenka.Joan.K.Ashley.Dziekuje.
Super.Joan.K.Ashley.Dziekuje.
piekna piosenka
Super..
26 stycznia 2019 po raz drugi słucham Scorpions ale ta piosenka powala mnie
Spacerować każdego dnia wskazane. Choć mieszkam daleko od miasta. To mam niedaleko staw i lasy. Pieknie jest latem wiele ludzi przyjeżdża nad wodę. Widać jak życie tetni.
Zimową porą jest bajecznie widać ładnie na sosnach i swierkach snieg, a jak pokaże przymrozek naprawdę cudownie.
Piękne słowa I nuta
biu uohivvogi
Ja lubię spacery po parku . Piosenka ta jest fajna ma w sobie to coś co każe ją słuchać i słychać. Jest grudzień 2018 i jeszcze raz posłucham ot tak a co?
Jakie kontrolowanie kogoś to nie w moim stylu najgorsza prawda niż klamstwo
Miło się słucha 😄
Przepraszambardzo i zaluje
Niestety ale nikogo nie będę kontrolować bo to nie moja bajka
Dlaczego ktoś do którego się przyzwyczaiłem i z którym miałeś plany zaczął ciebie olewac