Mega Hit - DISCOSTAR - TAKA MIŁOŚĆ

Teledyski
Disco Polo

Mega Hit - DISCOSTAR - TAKA MIŁOŚĆOdsłon: 818721 | Ocena: 2162 | Czas: 2m 53s |


Szukaj
Dyskusja:


Mega Hit - DISCOSTAR - TAKA MIŁOŚĆ Nie ma jak to głos Pawła, przebija wszystkich , tylko jego słyszę gdy śpiewają wszyscy. Najlepszy Z TEGO GRONA to M A S T E R S!!!
Z dedykacją dla kogoś wyjątkowego XY
DShazza
DShazza
Nawet shazzy nie słyszę tylko ustami ruszają
Ten playback aż boli... a liczyłem na prawdziwy live...
Masters
<3
Fajny występ, nagranie perfekcyjne bo z taśmy. Chyba użyli auto tubę.
Playback .. Szkoda.
była zostanie królową disco
bardzo fajny utwór :)
Świetne to 🤗😉Taka Miłość
Ale ten najmłodszy spierd....wam piosenkę 😂😂😂 playback jak ch....😂😂😂😂
Szkoda że ta pani nie potrafi śpiewać ocenia młodych wokalistów którzy moją lepszy wokal mimo braku doświadczenia . Każdy w to w tej branży wie doskonale jak ta panu zasłynęła dzięki komu a w sumie czemu 🙈😂 także tej pani już dziękujemy
moja ulubiona piosenka
Fajna piosenka a playback full jest Chyba Masters robil?
Master Master ty nawet nie wiedziałeś w pierwszym momencie nie wiedzieć co się dzieje Pozdrawiam pozdro pozdro pozdro pozdro pozdro pozdro weekend Master i inne wszystkie zespoły Pozdrawiam wszystkich którzy byli na imprezie Pozdrawiam Pozdrawiam pozdro pozdro Pozdrawiam pozdro pozdro pozdro pozdro Pozdrawiam pozdro pozdro pozdro pozdro pozdro pozdro pozdrawiam pozdrawiam pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Dzięki do zobaczenia.
4 zespoły do jednej piosenki. POZDRO. Pozdrawiam wszystkie zespoły które brały udział w tej piosence kropka Pozdrawiam Pozdrawiam Pozdrawiam wszystkich bardzo weekend naprawdę bardzo macie fajne piosenki bardzo mi się podobają tytuł jest bardzo fajny i pozdrawiam.
Będą jom kocholech ZAWSZE