MISTER D. x ANJA RUBIK - CHLEB (official video)

Teledyski
Disco Polo

MISTER D. x ANJA RUBIK - CHLEB (official video)Odsłon: 7896835 | Ocena: 63294 | Czas: 4m 39s |


Szukaj
Dyskusja:


MISTER D. x ANJA RUBIK - CHLEB (official video) O co chodzi z tym gościem, który odkrywa swój płaszcz? Chodzi tu o sprzedaż narkotyków, które trzyma pod swoim płaszczem?
WHAT THE FUCK
chwyta za serce
Ja idę on się patrzyyyyyyyyyyyyy
Kocham taki kicz love it
ksiądz wygląda jak Chabior
Mam fazę po tym 😂😂😂
Super piosenka💋💋😀😃
Wygląda to na klasyczny ,, kicz zamierzony,, kamp. W sumie nic nowego.Teledysk ,,z butów nie wyrywa ,, z wrażenia.
Co to jest? xD
<3
who else is scared?
Co to za gówno
ojezu nie218
A cóż to
Kto w 2k18 ??
Co za idiotka. Niech zapozna się z poprawnością gramatyczną słów i znaczeniem ow powiedzenia 'bynajmniej'
To jest legenda
MISTER D. TO BYLO GENIALNE W KAZDYM CALU , gratuluje Talentu i czekam na kolejne utwory . pozdro !
Tekst:
Tego dnia, miałam rozbierać choinkę ale powiedziałam matce że pójdę wpierw po chleb na kolację. Co nie pójdę do żabki nie ma tam kolejki, może daleko ale dają te naklejki. Za pięćset dostajesz maskotkę, bynamniej dla mnie są one mega słodkie. Jak wychodzę to on zawsze siedzi na ławce, z tajgerem i się na mnie patrzyyyy. Ja idę on się patrzyyyyyy. Ja idę on się patrzyyyyy. Ja idę on się patrzyyy.


Zatrzymuje się cała ulica, gdy on mnie co mam w tej siatce pyta. Ja mówię że nie wiem że wogule co cię to. Język mi się plącze nogi się podemną gną. On... mówi że jego stara, chleba nie kupuje, tylko piecze sama. Kiedyś ciągle najebana teraz uśmiech ma na twarzy chleb se wypieka o śmierci już nie marzyyyy. O śmierci już nje marzyyyy. On łapie mnie za rękę, tak dziwnie na mnie patrzyyy. Podchodzi tak bliskooo, dotyka mojej twarzyyyyy. Rękę moją ściskaaa, od potu śliską jego oddech parzy...

Tak się składa że dziś stara w ciężkim stanie zlądowała na ojomie chyba trochę tam zostanieee. Tomografia dobrze jej nie wróży a maszyna do chleba, dobra się kurzyyy. Ja bynajmniej bym odsprzedał ci ją tanio dodał gratis nakładkę i książkę z przepisami. Piekła byś se chleb no i wogule. Już byś nie musiała do tej żabki już tak łazić ciągle.^Dużo muzyczki i płaczu^


Od tamtej pory nic tylko wypiekam. Aż góra bochenków po sufit zalega. Z chleba upiekłam ściany, krzesła i obrazy. Zamiast łez okruszki toczą się po mojej twarzyyyyy. Po mojej twarzyyyyyyy. Po mojej twarzyyyyyy.
O śmierci już nie marzę.(Dziękuję, miłego dnia wieczoru itp xD)