Neo-Nówka - W hołdzie Bohdanowi Smoleniowi (Smutasy i mazgaje)

Teledyski
Disco Polo

Neo-Nówka - W hołdzie Bohdanowi Smoleniowi (Smutasy i mazgaje)Odsłon: 257113 | Ocena: 1728 | Czas: 3m 31s |


Szukaj
Dyskusja:


Neo-Nówka - W hołdzie Bohdanowi Smoleniowi (Smutasy i mazgaje) Kawał nadużycia ze strony neonówki i to w sposób głupawy! Tekst Laskowika dotyczy PRL-u, trzeba być nadwornym wesołkiem III RP (peowsko-peeselowskiej), aby zmieniać słowa (być może bez zgody autora) i robić song o... IV RP. Tekst Laskowika o PRL jest bardzo gorzki w swej wymowie, a w wykonaniu tego śpiewającego wesołka, na siłę aktualizującego treść piosenki, brzmi po prostu wesołkowato i propagandowo, by nie rzec - głupawo. Smoleń się w grobie przewraca.
[*] To już rok.
"Ale jaja!" nadal są.
Niech spoczywa w pokoju wiecznym listonosz edzio z swiata wedlug kiepskich bez niego to serial nie bedzie juz taki sam co teraz
nakręcie nowy odcinek k jak kartony plis 😦
Brawo Neonówka - wielki szacunek
pieknie
Szkoda ale piosenka pierwsza klasa ;))
Szkoda że tak mało wrzucacie na swój kanał :(
Ale to smutne. że to wciąż tak Aktualne
Dobrze że następcy pamiętają o starszych kolegach po fachu
klasyk!
Niestety, to nie to.
Na Boga! Nie podrabiajcie Tey! To jest żenada.
Absolutnie nie aktualne już, poza tym zmieniony tekst. W Oryginale Smoleń chciał dać do zrozumienia, że Polska rozkwita, że ludzie mają pracę, że powinni być szczęśliwi. Dziś nie każdy ma pracę, nie każdy ma stabilizację i może spokojnie patrzeć w przyszłość. Niestety, ta piosenka nie jest aktualna.
Eee tam.W oryginalnej wersji najlepsza i nikt tego juz lepiej nie za$piewa niz sam $p.Bohdan Smolen.Zal ze juz odszed£.R.I.P.
Po pierwsze to Bohdan, a nie Bogdan, po drugie wykonanie chujowe i uproszczone. Smoleń się przewraca w grobie, bo go już go pochowali.
nikt tak jak neo nówka nie zasłużył na to aby podnieść ten kawałek. brawo
hołd Bohdanowi Smoleniowi, a akcent polityczny oczywiście trzeba włożyć.....
😢