Ora Skaner, 06 Maj 2018

Teledyski
Disco Polo

Ora Skaner, 06 Maj 2018Odsłon: 681 | Ocena: 1 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


Ora Skaner, 06 Maj 2018 ropt ju qifshin mos i hiqni kronikat ne youtube
I madh baku or Taj ska si kernacet po me keto kronikat pse i hiqni na cat karin
Po ky Baku pse bertet keshtu more se na e shpifi ,o gjitholog po mesohu dhe te degjosh te tjeret o kerrnacke.