Perfect - Kołysanka dla nieznajomej [ nie karaoke] + słowa, tekst

Teledyski
Disco Polo

Perfect - Kołysanka dla nieznajomej [ nie karaoke] + słowa, tekstOdsłon: 13450885 | Ocena: 25172 | Czas: 3m 32s |


Szukaj
Dyskusja:


Perfect - Kołysanka dla nieznajomej [ nie karaoke] + słowa, tekst Każdy ma w dupie ile macie lat. Po prostu cieszcie się muzyką. Ja pierdole...
kocham te pioseke
Wychowana na tego typu piosenkach... Gdy rówieśnicy słuchali jakiegoś podrzędnego rapu i disco polo wciąż trwałam przy tym co rodzice mi wpajali... Teraz moje dziecko zasypia mi w ramionach słuchając prawdziwej muzyki i tylko przy tym zasypia, piękne.
<3
piękna
Perfect is perfect.
Współczesna pseudomuzyka jest tak tandetna że nie da się tego brzękotu słuchać. Tylko starsze piosenki miały prawdziwy przekaz i były pisane od serca co z założenia mały wyrażać prawdziwe emocje i przekaz a inspiracje czerpane od przysłowiowych muz. Teraz to jest zwykła żenująca komercja.
Rezerwat
Uwielbiam stare piosenki,zespoły i wokalistów.Uważam że mają owiele lepszy przekaz,niż te z teraźniejszych czasów.Na takiej muzyce zostałam wychowana i z taką muzyką pozostanę na zawsze.
o nic nie pytam a ty nie warjuj
serio jestem 96 rocznik i to nadal istnieje
zajebiste
Kocham Cie i zawsze tak juz bedzie.
Hej
....💙👍💞🤓🤗❣❣❣
Natan Engel te piosenki maja dusze jak stare samochody...
einfach geil
Fajne piosenki ponadczasowe .Uwielbiam ich sluchać .
I tego można słuchać
Ehh to już się robi irytujące....Nieważne ile macie lat, nieważne czy popka można zaliczyć do artystów muzycznych czy nie, ważne jest ile ten utwór dla nas znaczy :) Też uwielbiam stare kawałkil, mają duszę i przede wszystkim są częścią wielu pięknych wspomnień z naszego życia. Jestem pewna,że kiedyś,może za 15-20 lat trafimy na piosenkę,która leci aktualnie w esce i wetchniemy z łezką w oku, wspominając jak świetnie się przy niej bawiliśmy. Czas wszystko zmienia tyle w temacie ;)