Piękni i Młodzi - Niewiara (Oficjalny teledysk)

Teledyski
Disco Polo

Piękni i Młodzi - Niewiara (Oficjalny teledysk)Odsłon: 41034498 | Ocena: 61790 | Czas: 3m 47s |


Szukaj
Dyskusja:


Piękni i Młodzi - Niewiara (Oficjalny teledysk) ALEKSANDRA ROCHALSKA
😃😄😅😆
Moja pasja
Na codzień nie słuchane ale na weselach bujane jak to działa do dzisiaj nie pojmuje ::
DZIĘKI ZA ODDLENIE ASMODEUSZA LUCYFERA AUROKL AMTEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄ POKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻŻJSK!!!
DZIĘKI ZA ODDLENIE MAJEWSKI GÓJ SHIZOFREMIA AUTYZM ALHEIMER KURWA SKLEROZA MATEUSZ Z MAMAA JADWIGĄ POKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻJSK!!
PIERDOLNIĘTY FILOZOF DZIĘKI ZA OSŁONE MATEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄ POKÓJ I DOBRONFZŚ LEŻĄJSK!!!
NIBY PŁYWANIE G AND MARYJO JEZU DZIĘKI ZA OSŁONE MATEUSZ Z MAMA JADWIGĄ POKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻAJSK!!!
DZIĘKI ZA ODDLENIE BUSZA I KUREW KURWY KOAZAK SUKI SAMKO ZYGMUNT KURWY KOŁCZ GOŹDZIEWSKA POJEB FORYT !!!! PIAJK I ZŁODZIEJ GNOJE PIJAKI KUREW I GNÓJ POEJ KURE KUREW POJEB NIEDOJEB STUDENT KUREWW IMPOTENT DAŁN N SILNIA POJEB CHCRETRYK KAPUŚ ŻEROMSKIEGO DZIĘKI FMO BASZTA OAZA NIE DOPUŚĆ ŚLUB LEŻAJSK MATEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄ POKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻAJSK!!!
PRZEPRASZAMY ZA OBRZE NMP LEŻAJSKIEJ JASNOGÓRSKIEJ PRZEZ A MUSZYŃSKĄ UPADŁEGO CZŁONKA RODZINY MATEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄ POKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻAJSK!!!!
PANI LEŻAJSKA JASNOGÓRSKA PRZEPRASZAMY ZA OBRAZĘ PRZEZ UPADŁEGO CZŁONKA RODZINY MATEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄ POKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻAJSK!!!
KK I BIBLIA O WALENIU KONIA I JEBANIU DIUREX I BEZ WALIMNIE MATEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄ POKÓJ I DOIBRO FZŚ LEŻAJSK!!!!
JEABNE PIREDOLONER KRYMILANISTY STRZYŻÓW ABW FOZ GNIEWCZANY ORGIA ALKOHOL KUREW SZMATA SUKA I JEJ GÓJ POJEB OD BIERZMOWANIA KURWA POJEB JEBANE FERRTAONIARY MARŻORETY TRYŃĆZA JEBAE FMO BASZTA OAZA NAUKI O JEBANIU Z DIUREK WALENIE KONIA Z JEZUSEM MARYJĄ W TLE !!!!!PARADA PORNO KURWA KALWARIA I LEŻAJSK ONAN UMCIA UMCIA CICI CZYŚCIHY KREPI SREPI MOP GNÓJ SUKIENAK GNÓJ !!WF WOLAK HUJU CWELUNZAJEBIE SNAJPER Z LACZA W RYJ !!! PIERDOLONY NIEDOJEBANY STUDENT IMPOTENT GNÓJ KUREW POJEB HUJ KUREW CIAPA NA RUŻE POJEB STARA KUREW SZMATA GNÓJ Z ZAROSŁYM LUZGIEM!!!!!DZIĘKI ZA OSŁONE MARYJO JEZU Ś MICHALE ARCHANIELE ŚW FRANCISZKU S ALFONSIE BŁ BRONISŁWIE MMARKIEWICZU NA MEDLAKI ŚW BEBEDYKTA MATEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄ POKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻĄJSK!!!
UBIUR KURWY DUPODAJKI SUKI JEBANY WOLAK SNAJPER HUJ CIU W DUPĘ Z LACZA W RYJ!!!!MATEUSZ Z MAMĄ JADWIGĄPOKÓJ I DOBRO FZŚ LEŻĄJSK!!!
Ma dwie oktany w głosie co czyni ją wyjątkową
W programie Kora i Powiatowski krytykowali Ich, a oni tak pieknie śpiewali, jak to niejtórzy ludzie są złosliwi. Dobrze że zajęli pierwsze miejsce,,w mam talent,,
Po dlugim czasie znów miło posłuchać, uwielbiam gdy Oni śpiewają, kocham Was
❤️🧡💛💚💙💜
Znam pięknych i młodych
Mega mega mega mega