Playboys - Ja w to nie wierze (Oficjalny teledysk) DISCO POLO 2018

Teledyski
Disco Polo

Playboys - Ja w to nie wierze (Oficjalny teledysk) DISCO POLO 2018Odsłon: 14706131 | Ocena: 46440 | Czas: 5m 1s |


Szukaj
Dyskusja:


Playboys - Ja w to nie wierze (Oficjalny teledysk) DISCO POLO 2018 No i to mi sie podoba, ładna muzyka, słowa, teledysk nie jest wulgarny, elegancko!!
q
Ty do 👎 kobiezyna recz
W każdym teledysku disco są jakieś modelki, tancerki które świecą tyłkiem i cyckami. A tutaj właśnie delikatność coś co odróznia ten teledysk od innych.
Gość na perkusji to typowy PRL :)
WSK Najlepsza 😄
Brawo 🤗🤗😍
i to jest właśnie to muzaaa
Super!
Kiedyś to było
Dhoshosgozcosgpd djo
Do zobaczenia w Kole na WOŚP 😂😂
No tak, 0:20 skąd ja to znam? Właśnie te 20 - 30 lat temu wioskowi młodzi ludzie, do których też kiedyś należałem bawili się w takich remizach strażackich, przy czym niekoniecznie przy Disco Polo, bo coraz więcej już było muzyki dyskotekowej, rozmaitych DJ-ów i zespołów zagranicznych. Za te kilka zł za wjazd można było się świetnie bawić a często gdzieś tak po północy, no najpóźniej po pierwszej w nocy gdy strażacy schodzili już z biletów to mogłem się bawić przynajmniej 2 godziny za friko. Były to piękne czasy, kiedy to właśnie tak jak tu w tym teledysku wyrywało się, no może nawet nie wyrywało ale prosiło się Panienki do tańca i to były najpiękniejsze chwile jakie z tamtych czasów pamiętam, w szczególności jak się trafiało coś wolnego i się z taką panienką, czasem nawet nieznajomą przytulało. A tutaj to bardzo fajna muzyka której słucha się z prawdziwą przyjemnością. Sam akordeon też tutaj super i znakomicie komponuje się w tą muzykę.
Ale nie no chłopaku się przygotowałeś wsk m06 b1 wyremontowana no to szacun
ja w to nie wierze ja chyba płone......,
I Nyska na WOT Wieś Obok Torów -moje miasto
Super kawałek mój synus go uwielbia
świetna nuta :-)
Mam to ciągle w głowie ja w to nie wierze ......
Biedackie piosenki jak na andzejki