Power Play - NajPiękne (Official Video Clip) 2015

Teledyski
Disco Polo

Power Play - NajPiękne (Official Video Clip) 2015Odsłon: 25206512 | Ocena: 39815 | Czas: 3m 58s |


Szukaj
Dyskusja:


Power Play - NajPiękne (Official Video Clip) 2015 Nechápu jak to může frčet v Polsku, každá písnička má stejný rytmus, text jen se tam mění tepláci teda zpěváci.
Kto slucha w 2018
CIEZKA TA DZIEWCZYNA CYT Z 1 MINUTY- "PIĘĆSET KILO MEGO SZCZĘŚCIA"
A kto mi tu się rządzi, się pytam?🤔pewnie cwaniaki z ytube
I to jest MUZYKA 🎶
"Tfórczoźdź" disco w polu. Chryste gdzie ten, pożal się Boże, tekściarz kończył szkoły? Jakaś sołtysówka? A może unikał lekcji ojczystego języka, bo nauczyciel bił go pałką po głowie, żeby wiedza lepiej mu wchodziła? Myślałem,że gatunek ten osiągnął już dno, a tu taka perełka, rzekłbym nawet biały kruk. "Najpiękne", "najsłodki"- w jakim to języku? Może tekściarz jest obcokrajowcem, a zamiast polskiego nauczyli go jakiejś gwary? Wystarczyło użyć prawidłowego słowa - "najpiękniejsze" i "najsłodsze". Czepiam się? Oczywiście, że tak. Ponieważ czysta polszczyzna, to wartość sama w sobie na tyle istotna, żeby jej bronić przed leniami lub prostakami, którzy ją kaleczą, bo im się nie chce mówić poprawnie lub nikt ich tego nie nauczył. A na koniec - nie mówimy "najcudnie rusza się", tylko "najcudniej rusza się". Jednak Witkacy miał rację w tym, że prawdziwa sztuka nie powinna zniżać się do poziomu plebsu. Chyba przeczuwał, że plebs stworzy sobie jej surogat .
SUPER!
25 milionów wyświetleń wow
fajna ta piosenka za robota?😙
super to jest uwielbiam tą piosnkę brawo dla Sylwka Gazdy i całego zespołu
Ewa
Cialo me cialo me
Co ja powiem swoim dzieciom wnukom BOŻE przez takie piosenki śmieją się z DISCO POLO i co z tego że fajnie się tego słucha, porównajcie tą piosenkę do JORRGUS czy LONG & JUNIOR porażka :( A macie takie fajne piosenki no pozdro ale już bez takich. PS. GÓWNO TEKSTU TYLKO MUZA DOBRA.
Dziecie to dziecie
Pojebana muza ale pan wladek puszczal w busie jak wracaliśmy z przerzutow na wielkanoc busem 1000km najebawszy i mi utkwilo xd
Wooooow
❤️❤️
xd
500kilo mego szczescia to niezla dziewczyne masz :D na diete niech idzie lepiej
24 mln wyświetleń