SHAZZA - Gwiazdy disco polo

Teledyski
Disco Polo

SHAZZA - Gwiazdy disco poloOdsłon: 62379 | Ocena: 67 | Czas: 10m 57s |


Szukaj
Dyskusja:


SHAZZA - Gwiazdy disco polo brakuje jeszcze Jambalaya mix,Jesteś moim ideałem,Romansów Świat itd no ale i tak fajny zestaw tu jest :) Shazza bedzie królową na zawsze, a do tego nowe płyty sie szykują :D 
Bardzo Fajny Filmik ;) chociaż Ubiegło tyle czasu . Shazzy nie da się nie Lubiec Pamiętam za dzieciaka kiedy się czekało na disco Relax ;) Zawsze się wyczekiwało chociaż jednej piosenki ;) Pamiętam Takie małe zdarzenie w 2001 r W Bytomiu gdy shazza wydała nową Płytę a Ja Podbiegłem z Jej Pleyboyem po Autograf ;) Trochę Magda się żdziwiła Bo w Końcu Byłem strasznie Młody ;) hehhh Miłe chwile ;**
chce na koncert... ktoś wie coś, gdzie, kiedy???
love it!
Egipskie noce FTW :) Super kompilacja )
LOW QUALITY VIDEO AND AUDIO >:(
No dobra, nie obrażaj się;) Znam twórczość Shazzy najlepiej na świecie, więc musiałem napisać, że brakuje mi tu tych piosenek. Ale generalnie bardzo ciekawy filmik. Pozdrawiam:)
Do wyżej wymienionych przez Ciebie piosenek, teledysków nie znalazłem - no poza TV mixem, ale byłoby czasu na to w tym zestawieniu. Jestem tylko człowiekiem i być może mogłem coś przeoczyć, ale to co się tu znalazło przedstawia największe przeboje Shazzy, co nie oznacza, że musiały się tu znaleźć wszystkie wyprodukowane teledyski tej piosenkarki. ;))
I jeszcze "Jesteś moim ideałem" brakuje.
Brakuje tu 2 teledysków Shazzy. Romansów świat i Best of Shazza - TV mix. ale poza tym super. Fajnie zobaczyć jak Shazza się zmieniała i ile super teledysków nagrała.