SKALAR'S - NIEPRZESPANA NOC COVER KORG PA 500

Teledyski
Disco Polo

SKALAR'S - NIEPRZESPANA NOC COVER KORG PA 500Odsłon: 9407 | Ocena: 46 | Czas: 4m 14s |


Szukaj
Dyskusja:


SKALAR'S - NIEPRZESPANA NOC COVER KORG PA 500 Wytych nie będę tu wychwalał twojego talentu bo wiem co KORG potrafi a akurat ten model na durzo więcej jeszcze stać bo sam mam i używam pa 50 sd. i jak dla mnie niczego mu nie brak a to jest jego wyższy brat
Jeśli go przekonwertujesz w jakimś programie to tak
tak :)
witaj wytrych czy ty sie zajmujesz robieniem podkladow mp3?
jak najbardziej ;)
Hah, Geniusz z Ciebie;d ;))
a styl z PA500 na PA600 ?;D
Wytrych zawsze umie coś wyczarować BajeranckoooO ^^ ;]
używam, ale po co sobie utrudniać życie :D znam duuuuużo piosenek ;))
najwyraźniej grasz w innej tonacji :)
C G F G C
nie ma takiej możliwości ;)
Witam kolego mam yamahę s900 i mam pytanie czy orjętujesz się czy styl z korga będzie chodził na moim sprzęcie?Jakby istniała taka możliwość to prześlij mi na pocztę mariuszbienkowski4@wp.pl Pozdrawiam
Jak zawsze styl dopracowany do perfekcji :D
te style chodza w rolandzie gw-8 ale to juz nie to samo
Czas życia krótki..napijmy sie wódki !:)) Lekko się śłucha;) ale z umiarem;) Co nie zmienia faktu że styl własne roboty ;)) ++++;))
nie chodzą
disco polo nie składa się ze skomplikowanych akordów typu DM7sus4 czy G#augMaj7 i tutaj akurat nie problem dobrać akordy ze słuchu :)
skąd wie ? pewnie robił tak jak ja robiłem. wciskałem wszyskie po kolei az się znalazło potem odkryłem że na necie sobie można zobaczyć.
to wynika z prawideł i definicji przyjętych bardzo dawno ;) przyjmujesz że akord D składa się z dźwięków D, F#, A i nie zastanawiasz się dlaczego ;) Z resztą, słychać dlaczego. To po prostu brzmi ;)