Stan Miłości i Zaufania - Powodów sto

Teledyski
Disco Polo

Stan Miłości i Zaufania - Powodów stoOdsłon: 102949 | Ocena: 452 | Czas: 3m 32s |


Szukaj
Dyskusja:


Stan Miłości i Zaufania - Powodów sto sygnaly - chyba nikt mię przesluchal tej płyty tyle co my... nieraz i 4/5 razy na dzien/noc... i tak przez 4 lata już.
a to z powdu Bronka 😊
naszego synka. zawsze to ta płyta uspokaja,pomoże usunąć. .
świetne...
głos trochę takiego discopolowca, poza tym wszystko okej
state of love and truuuuuust!
I feel love ;)
Ej, to kawalek o mnie :)
@terefere0 Poskakać też można. Ale ta bluza z kapturem w tym teledysku mi nie pasuje. Na żywo to Karol właśnie dobrze się ubiera - koszulka z kołnierzykiem... heh
Właśnie mierne. Chyba nie ma gorszej z możliwych ocen jak "sympatyczne", czy aby nie jest to równoznaczne z "bezpłciowe"?
lekkie w sam raz na wieczór do posłuchania. Takie oderwanie od tego co lansują stacje radiowe. a wpadłem na to przez przypadek słuchając Grzegorza Turnaua :)
lekkie w sam raz na wieczór do posłuchania. Takie oderwanie od tego co lansują stacje radiowe. a wpadłem na to przez przypadek słuchając Grzegorza Turnaua :)
Karol , mnie intryguje jak dałeś radę z pawilonów na gdański tak migiem
Dzięki za wczoraj chłopaki! :)
@terefere0 Bardzo dobrze się przy nich skacze. Sprawdzałem dwa razy ;)
kocham ;D byłam na koncercie i wierzcie mi że da się do tej muzyczki skakać. Oczywiście serducho musi wybić rytm. Wrażenia niesamowite :) Jeszcze dodam że gdy delektuję się tym utworem przypomina mi się lekki, ciepły majowy wiatr, niesamowite - dodaje sił :)
kocham ;D byłam na koncercie i wierzcie mi że da się do tej muzyczki skakać. Oczywiście serducho musi wybić rytm. Wrażenia niesamowite :)
Koledzy z SMZ jako support Happysadu spisali się w trakcie ostatniej trasy. Brawo !
ale o czym jeste ten teledysk?
Daje do myślenia. Bardzo fajny utwór. :)
Teledysk jest świetny i bardzo przyjemnie oddaje klimat piosenki. Miło zobaczyć znajome miejsca ;-) I mam nadzieję, że do "Warszawy" też coś miłego nagracie! ;-)
canon 5d II?