Tarzan Boy podziękowania po koncercie

Teledyski
Disco Polo

Tarzan Boy podziękowania po koncercieOdsłon: 54760 | Ocena: 254 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


Tarzan Boy podziękowania po koncercie Zawsze szkoda każdego umierającego z powodu środków! Jak to możliwe tyle lat po wojnie i nie stać nas na leczenie Polaków! To żydowski cyrk!?
Wszyscy mamy umrzeć? Miejsce dla innych? Kto jest naszym wodzem? Tak naprawdę?
Szkoda płakać mi się chce
Czy ciężko było nazbierać ta kwote dla Krzysztofa na walke z choroba .Tylu was jest Polowcow jak wam nie wstyd zadajcie sobie pytanie kim jesteście z takim podejściem .WSTYD
Zawsze zastanawia jedno... Zbierają kasę dla artystów, koncerty itp... I ludzi proszą. Przecież jakby cała branża sie zebrała to by uzbierano i by zostało. Przecież koncert ktoś robi.. Odpowiedzcie sami. Na ludzkiej tragedii bogaci się cwaniak. Zamiast zebrać kasę wśród swoich to szopki. Czy ktos jest lubiany czy nie.
szkoda chłopa
Disko polowce na teledyskach się z mercami i innymi luksusowymi autami pokazuja, spiewaja ile to hajsu nie wydaja na panienki, a koledze nie pomogli
Przestaje sluchac disco polo... Jedynie będę sluchal  Sw.pam Pana Krzysia! Reszta to ... .
Przykro...
Szacun
[*]
[*]
wielka szkoda...mega pozytywny facet 😢😢
Płakać mi się chce jak to oglądam :(
Biedny :(
[*]
jesteś dla nas celem i światłem
Wielki człowiek o Wielkim sercu (*)
SPOCZYWAJ W POKOJU,ABY PAMIĘĆ PO TOBIE NIGDY NIE ZAGASŁA.............
Wielki żal i smutek.
utwory Pana Krzysztofa to już tradycja każdej imprezy i nie zapomnianych chwil wielu osób. nie ma wesela bez "promieni" . te właśnie promienie po panu zostały. Byłem bardzo malutki gdy je słyszałem, a teraz jestem doroslym facetem który śpiewa i gra od 10 lat dla ludzi. i z reguły największymi hitami są właśnie te TARZANA.