Tomasz Niecik - Kochaj i szalej / disco polo

Teledyski
Disco Polo

Tomasz Niecik - Kochaj i szalej / disco poloOdsłon: 529073 | Ocena: 467 | Czas: 4m 25s |


Szukaj
Dyskusja:


Tomasz Niecik - Kochaj i szalej / disco polo faina
Fajne :)
Ja też mam inny gust muzyczny. Natomiast bardzo mi się podoba, gdy w tego typu piosenkach tekst okazuje szacunek kobietom.
kochaj i szalej nie pytaj co dalej
bardzo ładnie śpiewasz Tomek Kasia S
0;44 zapach najlepszy ! :)
romantyczny klip super
piękne
to po hooy tutaj wchodzisz i tego słuchasz ?. idz se posłuchaj dody ;)
a kto tam wizi czy ona błękitne te oczy czy jakieś inne :)
by mu struny wyleciały
Tomasz Niecik zagadka cip cip cipka
Nie przepadam za muzyką disco polo, ale ta piosenka to obraza dla tego gatunku ;)
coś tam mu....no namiot postawił:P
FAJNE
Minusów nigdy nie daję,bo to nie w moim stylu.Wolę napisać szczerze co myslę.Nie komentuję wszystkiego jak leci.Na You Tube wchodzę ,jak mam ochotę .....i napiszę coś.......jak mam ochotę. Można??? No i druga sprawa.Przepraszam,że pomyliłem słowa w Twoim komentarzu.Nara.
Dlaczego nie masz zamiaru kontynuować rozmowy,bo trafiłeś na złego rozmówcę? No widzisz.Czasami się trafiają takie "wiesniaki" jak ja,więc następnym razem uważaj jak do kogoś piszesz takie brzydkie słowa.Ale pocieszę Cię.Nie jesteś jedyny,który w takim języku do mnie napisał.Dlatego mam troszkę urazu do ludzi w Twoim wieku i ich zachowanie i wcale się mi nie dziw.Jak będziesz miał 31 lat też będziesz "lamusem,wieśniakiem i pierd...nym społeczniakiem :D Hey.
[..] ten dzień w towarzystwie znajomych, wkońcu mamy wolnę ; > Żegnaj, życzę miłego h3jtowania wszystkich napotkanych filmików i komentarzy.
Dla twojej informacji - Nie gram w Minecrafta, grałem w nią, ale mi się szybko znudziła, a Buraczek w MC nagrywa raz na jakiś czas, robi filmiki głównie wyśmiewające zachowanie noobów. Praca nie jest mi obca, a swój dom wolę kupić, moje pokolenie powiadasz? Patrzę, masz 31 lat, więc logicznie myśląc, nie powinieneś jeszcze przechodzić kryzysu wieku średniego, ale widać zdarzają się wcześniaki ; > Nie mam zamiaru kontynuować więcej tej rozmowy nt. niczego, wolę spędzić[...]
Wszedłem na ten kanał,ale jak zobaczyłem,ze dotyczy gry Minecraft to się wycofałem.Nic dziwnego ,że Twoje pokolenie ma tak zjaraną psychikę,skoro gra całymi dniami w takie coś.Jak wydoroślejesz,pójdziesz do pracy,zarobisz swoje pieniądze,wybudujesz swój dom w realu to wtedy porozmawiamy.A teraz mykaj bawić się swoimi klocuszkami.