Top One - Czyje droższe łzy

Teledyski
Disco Polo

Top One - Czyje droższe łzyOdsłon: 18635 | Ocena: 23 | Czas: 2m 3s |


Szukaj
Dyskusja:


Top One - Czyje droższe łzy Top One grało w Disco Relaxie bo nikt więcej nie chciał ich puszczać ponieważ przyczepiono im łatkę discopolowców (dzisiaj nawet z nią już nie walczą). Gdyby w 96 zmienili wytwórnię na jakąkolwiek niezwiązaną z disco polo to spokojnie dzisiaj by dzisiaj byli jedną z bardziej znanych kapel, bo cała kaseta Ye, o! została postrzelona brakiem wersji CD, a do tego piosenki z niej nie leciały w europejskich stacjach muzycznych, mimo że nie odbiegały ani na krok zachodnim produkcjom.
@redwingstarone W Disco Polo Live grali wyłącznie disco polo, a w Disco Relax disco, disco polo i dance, ale oczywiście najwięcej było discopolowców. Gdyby przeszli do Green Staru to nie zaszliby dalej niż są teraz, bo mogli zmieniać wytwórnie jak chcieli, a z GS jesteś na całe życie, inaczej dowiadujesz się że nigdy nie grałeś pod marką pod którą występowałeś przez ostatnie x lat, a zamiast Ciebie występuje tam małolat/grupka małolatów która na śpiewaniu kompletnie się nie zna.
@OBYWATELlp jest rzeczą oczywistą, że utwory wydawane w green star były o niebo lepsze od tych z disco relaksu. To jest ten wyższy poziom o którym pisze.
@redwingstarone Jaki wyższy poziom? Był podział na dwa programy ze względu na wytwórnie ... Gdzie mieli się pokazywać niby? Tylko taka alternatywa.
nie znam calej dyskografii szczegolnie ostatnich lat w top one ze wzgledu na ich udzial w disco relaksie co doprowadzilo do upadku ich autorytety w moich oczach ale ta piosenka jest w ich starym stylu dlatego jest genialna. disco relaks to byl gwozdz do trumny, czemu nie poszli do greanstar i disco polo live tam byl o niebo wyzszy poziom
Top One 4ever