█▬█ █ ▀█▀ VEXEL - LOVE STORY ❤️💕 (Official Video) DISCO POLO 2020

Teledyski
Disco Polo

█▬█ █ ▀█▀ VEXEL - LOVE STORY ❤️💕 (Official Video) DISCO POLO 2020Odsłon: 32124 | Ocena: 212 | Czas: 3m 50s |


Szukaj
Dyskusja:


█▬█ █ ▀█▀ VEXEL - LOVE STORY ❤️💕 (Official Video) DISCO POLO 2020 ‼️‼️UWAGA KONKURS‼️‼️

⚠️Razem z @NowościDISCOPOLO przygotowaliśmy dla was mały konkurs⚠️

▶️Wystarczy tylko że polubisz funpage Nowości DISCO POLO https://www.facebook.com/NowosciDiscoPolo oraz zasubskrybujesz nasz kanał Youtube i zostawisz komentarz pod klipem 🆒

✅DO WYGRANIA AŻ 5 PŁYTEK Z AUTOGRAFEM ❗️

PAMIĘTAJ ZOSTAWIĆ KOMENTARZ „GOTOWE”

⚠️WYNIKI 15 LISTOPADA ❗️

🆒P O W O D Z E N I A 🆒
Super nutka pozdrawiam
Petarda 👍
Zajebisty kawałek pozdrawiam z Podkarpacia
Mega utwór-a głos aż przechodzą ciarki
Super! :)
super mega fajna nutka
Świetnie buja aranż ! muzycznie pozdrawiamy ! :)
Super dzieło ;) Również pozdrawiamy i dziękujemy za like
Bardzo dobra piosenka :) super się słucha wpada w ucho :) tak dalej bo naprawdę ta jest mega :) Pozdrawiam
Jestem mega zadowolona, że powstają tak super piosenki których mogę słuchać każdego dnia. Powiem tak widać, że się staracie i dajecie z siebie wszystko. Jestem przekonana że jeszcze nie raz mnie zaskoczycie swoją twórczością :)
Taka bombowa ,energetyczna,elegancka,fantastyczna :) Taką pioseneczkę to by nie posłuchał.. Niech cały świat się dowie, że wymiata tymi produkcjami,TO BĘDZIE HIT Mam nadzieję że będzie więcej takich premier.. super nadaje się na dyskoteki dużo sukcesów w 2019 roku Aaaa!!!😍😍 kolejna PETARDA 😍 Dużo starań włożono w wykonanie tego utworu!😚👌🏻 Szybko wpada w ucho 😊😊 Kolejny Hit!😊 będę podawać wszędzie Tworzycie piękna muzykę. Czekam ciągle na więcej i więcej waszych hitów. Jesteście najlepsi.W swoich piosenkach wiele przekazujecie ludziom. Wasza muzyka jest nie do opisania. To co robicie na scenie jest NIESAMOWITE. Można was słuchać bez końca. Mam nadzieję, że wkrótce będzie kolejna piosenka w waszym wykonaniu.Kazda nowa piosenka od Was poprawia mi nastrój. Oby tak dalej !
Super 👌 oby więcej takich piosenek 😍
o jak miło fajny klimacik :))
Super kawałek:)
Extra nucia, chce się słuchać, muzyka porywa do tańca.
Wasze piosenki są najlepsze, można ich słuchać całymi dniami
Wspaniały klip który z przyjemnością obejrzałam do końca :)
Andrzej Krawiec i formacja Vexel i jego najnowsza produkcja ''Love story'' klip wraz z utworem w mojej ocenie 11/10 brawo Andrzej Vexel oby tak dalej :)
Megaśne :)
Rewelacyjna piosenka. Gratuluje:) . Warte polecenia! Świetnie zaśpiewane. Piękna barwa głosu. Pozdrawiam i czekam na kolejne piosenki :)
Odjazdowa muza.Czekam ciągle na więcej i więcej Waszych piosenek. Można Was słuchać bez końca. Mam nadzieję, że wkrótce będzie kolejna piosenka w Waszym wykonaniu. Każda nowa piosenka od Was poprawia mi nastrój. Oby tak dalej ! 💝 Pozdrawiam Serdecznie 💝