Wywiad z Justyną Mosiej - wokalistką zespołu Buenos Ares - 05.10.2013

Teledyski
Disco Polo

Wywiad z Justyną Mosiej - wokalistką zespołu Buenos Ares - 05.10.2013Odsłon: 15564 | Ocena: 20 | Czas: 7m 39s |


Szukaj
Dyskusja:


Wywiad z Justyną Mosiej - wokalistką zespołu Buenos Ares - 05.10.2013 Super
Pani justyno bardzo panią lubie.Jestem pani fanką
Prowadząca była w zastępstwie,dlatego czytała z kartki, i tak dobrze wybrnęła w tej sytuacji nie mając żadnego doświadczenia ;)
a ja wyskoczę z innym pytaniem, Buenos Ares od początku istnienia, czyli bodajże od 1996 roku był zespołem Wojtka Domania i Ani Florkiewicz, którzy zakończyli działalność w roku 2002, kiedy to Wojtek postanowił wyjechać za granicę. W takim wypadku bardzo mnie zastanawia, jak to przyszło, że pani Justyna niemająca wcześniej nic wspólnego  z tym  zespołem nagle otrzymała prawa do używania ich nazwy i zaczęła nagrywać swoje piosenki (wiadomo, co, popularną obecnie pseudodiscopolową hałę), przy której  bez obrazy, ale uszy się męczą, wydawane pod nazwą tego że zespołu. Czy to kolejny numer pana kuleszy i następny pseudozespół stworzony przez Green Star, który identycznie wcześniej reaktywował Toples i Milano bez oryginalnych wykonawców?
Pani prowadząca na początku tylko czyta z kartki,może dlatego,że dostała pytania na samym wstępie? o tym tez warto pomysleć,pozatym w późniejszym etapie moim zdaniem poszło jej bardzo dobrze,wywiad ogólnie mi się podoba,ze względu na dwie odmienne urodą,ale atrakcyjne i sympatyczne panie:)
Pomyślałem sobie że się jednak zaloguje i napisze kilka słów
Zaczynając od Pani "redaktor"  świetnie Pani wygląda dobry ciuch świetna fryzura ale to że czyta Pani pytania z kartki to chyba  mówi samo za siebie... moim zdaniem takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.Teraz kilka słów o ostatnim teledysku do piosenki "uwielbiam jego głos" jest banalny i przypomina teledysk do piosenki zespołu "Virgin-Dzaga" -->Virgin - Dzaga
Na Koniec ....
Justynko wydajesz się bardzo ciepłą,sympatyczną osobą... czekam na kolejne hity
Pozdrawiam Przemek
fajny wywiad, ciekawy gość ale prowadząca jeszcze fajniejsza, zakochałem się w Pani prowadzącej :)